Motona - Sklep z odzieża motocyklową
 • Jesteś tu: Sklep motocyklowy Motona producent odzieży motocyklowej kurtki MOTO WETERAN BAZAR
 • Łódź MOTO WETERAN BAZAR

  CENNIK:

  Bilet jednodniowy – 10,00 zł

  Moto Weteran Bazar w Łodzi to największa i chyba najstarsza giełda kolekcjonerska w Polsce. Na tej łódzkiej imprezie można zobaczyć wszystko, co jest związane z militariami i motocyklami. Moto Weteran Bazar organizowany jest w Łodzi od 1992 roku.
  Łódzki moto-bazar odbywa się cztery razy do roku. Zawsze w weekend na początku miesiąca. Pierwsza impreza ma miejsce w styczniu i odbywa się głównie w hali. Kolejne trzy edycje to imprezy plenerowe odbywające się na stadionie “Startu” przy ulicy Św. Teresy.
  Moto-bazar w Łodzi to przede wszystkim miejsce spotkań pasjonatów militariów oraz motocykli. Wystawcy z całej Polski mają szanse zaprezentować zabytkowe samochody i pojazdy militarne. Obejrzeć a także kupić można nowe i używane motocykle. Każdego roku na łódzkim bazarze wśród namiotów z akcesoriami motocyklowymi pojawia się wiele stoisk oferujących militaria.
  Moto Weteran Bazar Łódź daje jednak przede wszystkim możliwość zaprezentowania swojej oferty producentom odzieży motocyklowej. Zobaczyć i przymierzyć można tekstylne i skórzane kurtki motocyklowe firm TARBOR, MOTONA, MODEKA, FUNT i wielu innych. Swoje produkty wystawiają na bazarze także sklepy motocyklowe z Łodzi. Na Moto Wetaran Bazar w Łodzi prezentowane są : buty motocyklowe, spodnie motocyklowe, rękawice na motocykl, sakwy motocyklowe i inne akcesoria niezbędne każdemu motocykliście.

  • Łódź
   MOTO WETERAN BAZAR
  • STADION START
   UL. ŚW. TERESY 56-58
   ŁÓDŹ