Motona - Sklep z odzieża motocyklową
 • Jesteś tu: Sklep motocyklowy Motona producent odzieży motocyklowej kurtki MOTO WETERAN BAZAR
 • Łódź MOTO WETERAN BAZAR

  Na Moto Weteran Bazar Łódź kupicie męskie i damskie kurtki motocyklowe Motona:

  Kurtka motocyklowa Ventour Kurtka motocyklowa damska madame sklep motocyklowy łódź Kurtki motocyklowe łódź

  Na motobazarze w Łódzi kupicie męskie i damskie spodnie motocyklowe Motona. Męskie spodnie Motona Lux są dostępne w aż 19 różnych rozmiarach:

  spodnie motocyklowe łódź Damskie spodnie motocyklowe łódź

   

  CENNIK:

  Bilet jednodniowy – 10,00 zł

  Moto Weteran Bazar w Łodzi to największa i chyba najstarsza giełda kolekcjonerska w Polsce. Na tej łódzkiej imprezie można zobaczyć wszystko, co jest związane z militariami i motocyklami. Motobazar w Łodzi jest organizowany od 1992 roku.
  Łódzki motobazar odbywa się cztery razy do roku. Zawsze w weekend na początku miesiąca. Pierwsza impreza ma miejsce w styczniu i odbywa się głównie w hali. Kolejne trzy edycje to imprezy plenerowe odbywające się na stadionie “Startu” przy ulicy Św. Teresy.
  Moto-bazar w Łodzi to przede wszystkim miejsce spotkań pasjonatów militariów oraz motocykli. Wystawcy z całej Polski mają szanse zaprezentować zabytkowe samochody i pojazdy militarne. Obejrzeć a także kupić można nowe i używane motocykle. Każdego roku na łódzkim bazarze wśród namiotów z akcesoriami motocyklowymi pojawia się wiele stoisk oferujących militaria.
  Moto Weteran Bazar Łódź daje jednak przede wszystkim możliwość zaprezentowania swojej oferty producentom odzieży motocyklowej. Zobaczyć i przymierzyć można tekstylne i skórzane kurtki motocyklowe firm TARBOR, MOTONA, MODEKA, FUNT i wielu innych. Swoje produkty wystawiają na bazarze także sklepy motocyklowe z Łodzi. Na motobazarze w Łodzi prezentowane są : buty motocyklowe, spodnie motocyklowe, rękawice na motocykl, sakwy motocyklowe i inne akcesoria niezbędne każdemu motocykliście.

  motobazar lodz sklep motocyklowy arai motobazar lodz sklep motocyklowy odziez motobazar lodz sklep motocyklowy held motobazar lodz sklep motocyklowy odziez dainese motobazar lodz sklep motocyklowy kaski suomy motobazar lodz sklep motocyklowy kaski hjc motobazar lodz sklep motocyklowy kaski shoei motobazar lodz sklep motocyklowy okulary motocyklowe oakley motobazar łódź sklep motocyklowy kaski nolan motobazar lodz sklep motocyklowy icon motobazar lodz sklep motocyklowy buty alpinestars motobazar lodz sklep motocyklowy agv motobazar lodz sklep motocyklowy gopro motobazar lodz sklep motocyklowy barton


  Polecamy

  MotonaKurtka motocyklowa Venta

  Cena od:
  599zł

  MotonaKurtka motocyklowa Venti

  Cena od:
  599zł

  MotonaKurtka motocyklowa Ventour

  Cena od:
  699zł

  MotonaSpodnie motocyklowe Lux

  Cena od:
  599zł

  MotonaRękawice motocyklowe Luxon

  Cena od:
  249zł

  MotonaSpodnie motocyklowe Venus

  Cena od:
  599zł

  MotonaKurtka motocyklowa Madame

  Cena od:
  590zł

  MotonaSpodnie motocyklowe Blackstone

  Cena od:
  549zł


  • Łódź
   MOTO WETERAN BAZAR
  • 29-30 CZERWCA 2019

  • STADION START
   UL. ŚW. TERESY 56-58
   ŁÓDŹ