Motona - Sklep z odzieża motocyklową
 • Jesteś tu: Sklep motocyklowy Motona producent odzieży motocyklowej kurtki Aktualności Łódź Motoweteran Bazar 7-8 wrzesień 2019
 • Sklep motocklowy Motona kurtki motocklowe

  Łódź Motoweteran Bazar 7-8 wrzesień 2019

  Serdecznie zapraszamy Wszystkich na Motoweteran bazar w Łodzi. 7-8 wrzesień 2019

  CENNIK:

  Bilet jednodniowy ? 10,00 zł

  Moto Weteran Bazar w Łodzi to największa i chyba najstarsza giełda kolekcjonerska w Polsce. Na tej łódzkiej imprezie można zobaczyć wszystko, co jest związane z militariami i motocyklami. Motobazar w Łodzi jest organizowany od 1992 roku.
  Łódzki motobazar odbywa się cztery razy do roku. Zawsze w weekend na początku miesiąca. Pierwsza impreza ma miejsce w styczniu i odbywa się głównie w hali. Kolejne trzy edycje to imprezy plenerowe odbywające się na stadionie ?Startu? przy ulicy Św. Teresy.
  Moto-bazar w Łodzi to przede wszystkim miejsce spotkań pasjonatów militariów oraz motocykli. Wystawcy z całej Polski mają szanse zaprezentować zabytkowe samochody i pojazdy militarne. Obejrzeć a także kupić można nowe i używane motocykle. Każdego roku na łódzkim bazarze wśród namiotów z akcesoriami motocyklowymi pojawia się wiele stoisk oferujących militaria.
  Moto Weteran Bazar Łódź daje jednak przede wszystkim możliwość zaprezentowania swojej oferty producentom odzieży motocyklowej. Zobaczyć i przymierzyć można tekstylne i skórzane kurtki motocyklowe firm TARBOR, MOTONA, MODEKA, FUNT i wielu innych. Swoje produkty wystawiają na bazarze także sklepy motocyklowe z Łodzi. Na motobazarze w Łodzi prezentowane są : buty motocyklowe, spodnie motocyklowe, rękawice na motocykl, sakwy motocyklowe i inne akcesoria niezbędne każdemu motocykliście.

  Dodano: 10.05.2016

  Sklep motocyklowy Motona Motobazar Łódź - Polecamy

  zdjęcie

  MotonaKurtka motocyklowa Venta

  Cena od:
  799zł
  zdjęcie

  MotonaKurtka motocyklowa Venti

  Cena od:
  799zł
  zdjęcie

  MotonaKurtka motocyklowa Ventour

  Cena od:
  849zł
  zdjęcie

  MotonaSpodnie motocyklowe Lux

  Cena od:
  799zł
  zdjęcie

  MotonaRękawice motocyklowe Luxon

  Cena od:
  249zł
  zdjęcie

  MotonaSpodnie motocyklowe Venus

  Cena od:
  799zł
  zdjęcie

  MotonaKurtka motocyklowa Madame

  Cena od:
  790zł
  zdjęcie

  MotonaSpodnie motocyklowe Blackstone

  Cena od:
  749zł