WYSYŁKADEALERZYKONTAKT
Sakwy motocyklowe > > > >
Sakwy motocyklowe wykonane ze skóry bydlęcej, licowej. Wnętrze sakw wzmacniane blachą aluminiową.
BONUS - torba do środka sakwy
Sakwy na motocykl W-01
CENA: 765.00 zł
Sakwy motocyklowe > > > >
Sakwy motocyklowe ze skóry licowej.
W środku wzmacniane blachą aluminiową.
BONUS - torba do środka sakwy
Sakwy na motocykl W-02
CENA: 765.00 zł
Sakwy motocyklowe > > > >
Skórzane sakwy motocyklowe firmy TARBOR.
Konstrukcja sakw jest wzmacniana blachą aluminiową. BONUS stanowią wyjmowane torby wypełniające wnętrze sakw motocyklowych.
Skórzane sakwy na motocykl W-03
CENA: 825.00 zł
Sakwy motocyklowe > > > >
Sakwy motocyklowe TARBOR W-14. Środek sakw wzmacnia blacha aluminiowa zapobiegająca deformacji kufrów. BONUS stanowią wyjmowane torby wypełniające wnętrze sakw motocyklowych.
Turystyczne sakwy na motocykl W-14
CENA: 919.00 zł
Sakwy motocyklowe > > > >
Sakwy W-04 najlepiej montować w motocyklach z wydłużonym tylnym błotnikiem, np.: motocykle Suzuki Intruder, Honda Shadow, Yamaha Wild/Drag Star czy Kawasaki Vulcan.
Sakwy na motocykl W-04
CENA: 979.00 zł
Sakwy motocyklowe > > > >
Mocno ścięte skórzane sakwy motocyklowe. W-16 sprawdzają się w motocyklach, których konstrukcja pozostawia nie wiele miejsca na montaż sakw motocyklowych.
Sakwy na motocykl W-16
CENA: 795.00 zł
Sakwy motocyklowe > > > >
Skórzany wałek narzędziowy na motocykl.
Prosty montaż na motocyklu umożliwiają dwa paski spinające.
Wałek narzędziowy na motocykl W-17
CENA: 120.00 zł

DESIGN

Sakwy motocyklowe muszą przede wszystkim pasować do motocykla. Kluczowa rolę odgrywa wielkość oraz kształt sakw umożliwiający montaż na motocyklu. Jeżeli nasz jednoślad to klasyczny chopper z duża ilością chromów  sakwom można dodać ozdobne, srebrne pukle. W przypadku bardziej sportowego charakteru motocykla, stonowane, w pełni czarne sakwy motocyklowe będą bardziej na miejscu. >>więcej

 

BEZPIECZEŃSTWO

Po pierwsze sakwy muszą być mocno i stabilnie zamontowane na motocyklu. System montażu sakw powinien opierac się na solidnych steleżach przymocowanych śrubami do motocykla. Sakwy motocyklowe nie mogą podskakiwac ani przesuwac się na motocyklu podczas jazdy po nie równosciach drogi. Niestabilnie zamontowane sakwy motocyklowe mogą odpac od motocykla w czasie jazdy.>>więcej

 

FUNKCJONALNOŚĆ

Sakwy motocyklowe powinny być możliwie duże. Na motocyklu prawie zawsze brakuje miejsca na niezbędne rzeczy i drobiazgi. Podczas dłuższej wyprawy dobrze jest posiadać oprócz bocznych sakw także centralny kufer na tył motocykla.
Trzymaną w sakwach odzież i inne rzeczy dobrze jest dodatkowo zabezpieczyć przed wodą oraz kurzem. W tej roli dobrze sprawdzają się nie przemakalne worki z uchwytem do łatwego przenoszenia.
Warto zwrócić uwagę z czego wykonane są sakwy na motocykl. W przypadku skórzanych sakw motocyklowych, ważne by była to bydlęca skóra z naturalnym licem. Taka skóra jest gwarancją jakości i zapewni sakwom długoletnią wytrzymałość. Opis przy sakwach – skóra bydlęca kryta - oznacza zwykle niskiej jakości dwoinę ze sztucznym licem.>>więcej

Nowi dealerzy Motony:
KRAKÓW - MOTOFREAK
WROCŁAW - STREFA GP
BIELSKO-BIAŁA - FROBUD

NOWOŚĆ! Spodnie MOTONA LUX
Trójwarstwowe, aż 6 zamków wentylacyjnych !
System odblasków
Kompatybilne z kurtkami motocyklowymi MOTONA
koszyk jest pusty

Rękawice motocyklowe MOTONA
Copyright 2016 MotonaStrona główna  |  Odzież motocyklowa  |  O nas  |  Regulamin  |  Dostawa  |  Sklepy motocyklowe  |  Kalendarz imprez  |  Kontakt

Informacje o plikach cookies