WYSYŁKADEALERZYKONTAKT


WIELKI POZNAŃSKI MOTO BAZAR

18 - 19 kwietnia 2015

Bazar motocyklowy
Obiekty AZS-u
przy ul. Pułaskiego 30
dojazd od ulicy Cichej
Poznań

Wielki Poznański Motobazar to plenerowa impreza handlowo-wystawiennicza, której motywem przewodnim są motocykle i wszystko co z nimi związane. Impreza, będąca wielkim spotkaniem miłośników dwóch kółek odbywa się cztery razy w roku w Poznaniu. Poznański motobazar jest jedną z największych oraz najstarszych imprez motocyklowych w kraju.
Wielki Poznański Motobazar to impreza motocyklowa, na której zaprezentowane są: motocykle nowe oraz używane. Spektrum jest bardzo szerokie - od chopperów po ścigacze, skutery, a także zabytkowe auta. Fani motocykli znajdą także wszelkiego rodzaju odzież motocyklową. Producenci i dealerzy odzieży motocyklowej na motobazarze w Poznaniu prezentują kurtki motocyklowe, spodnie motocyklowe, rękawice oraz sakwy na motocykl. Liczni wystawcy przyjeżdżają do Poznania z kaskami motocyklowymi oraz innymi akcesoriami dla motocyklistów. Mnóstwo jest pasjonatów prezentujących militaria oraz fachową literaturę motocyklową. Na Poznańskim motobazarze znaleźć można producentów oferujących buty motocyklowe a także klasyczne, skórzane kowbojki oraz kawaleryjki.
Motobazar w Poznaniu odbywa się regularnie od 1999 roku. Edycje Wielkiego Poznańskiego Motobazaru są organizowane w okresach roku umożliwiających efektywną wymianę handlową – obejmują sam początek sezonu motocyklowego, jego pełnię i zakończenie. Zamknięcie sezonu motocyklowego ma miejsce w grudniu w ogrzewanej hali.
 Organizatorzy Wielkiego Poznańskiego Motobazaru za cel i misję swoich działań stawiają przyczynienie się do rozwoju rynku motocyklowego w Polsce poprzez stworzenie warunków do spotkania się firm z branży motocyklowej oraz motocyklistów. Poznań jako stolica Wielkopolski jest do tego doskonałym miejscem.
 Wielki Poznański Motobazar to idealna okazja do spędzenia wolnego czasu.
Do dyspozycji fanów motocykli są liczne punkty gastronomiczne, wydzielone miejsca do biwakowania, darmowe zaplecze sanitarne oraz parkingi w najbliższym otoczeniu imprezy.

Odzież motocyklowa


Kurtka motocyklowa MOTONA VENTOUR. Cena 649 zł.

Kurtka motocyklowa MOTONA VENTA. Cena 599 zł.

Spodnie motocyklowe MOTONA Blackstone.
Cena 549 zł.

Klasyczne kowbojki. Buty w całości wykonane ze skóry. Skórzane podeszwy. Kowbojki męskie i damskie. TARBOR RODEO. Cena 449 zł.

Skórzane sakwy na motocykl TARBOR W-02. Cena 765 zł.
Nowi dealerzy Motony:
KRAKÓW - MOTOFREAK
WROCŁAW - STREFA GP
BIELSKO-BIAŁA - FROBUD

NOWOŚĆ! Spodnie MOTONA LUX
Trójwarstwowe, aż 6 zamków wentylacyjnych !
System odblasków
Kompatybilne z kurtkami motocyklowymi MOTONA
koszyk jest pusty

Rękawice motocyklowe MOTONA
Copyright 2016 MotonaStrona główna  |  Odzież motocyklowa  |  O nas  |  Regulamin  |  Dostawa  |  Sklepy motocyklowe  |  Kalendarz imprez  |  Kontakt

Informacje o plikach cookies